środa, 10 sierpnia 2022

imieniny: Borysa, Filomeny, Wawrzyńca

RSS

Rybnicki Klub Sportowy Karate Jiu-Jitsu BUSHI z dobrymi wynikami

14.11.2018 09:31 | 0 komentarzy | (q)

Sukcesy zawodników Rybnickiego Klubu Sportowego Karate Jiu-Jitsu BUSHI w Międzynarodowym Otwartym Pucharze Europy Federacji KONG SAO w Mikołowie.

Rybnicki Klub Sportowy Karate Jiu-Jitsu BUSHI z dobrymi wynikami
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

27 października odbył się Międzynarodowy Otwarty Puchar Europy federacji Kong Sao w Mikołowie, gdzie w formach kata i walkach udział wzięło 180 zawodników min: z Polski Nieimiec, Czech, Ukrainy, Słowacji i Azerbejdżanu. Zawodnicy Rybnickiego Klubu Sportowego Bushi zdobyli na tych zawodach w sumie 28 medali i 1 puchar.

Medale zdobyli: Kinga Pająk: 2 złota i srebro w formach kata, Nicola Psota: 2 złota w formach kata, Jagoda Bugla: złoto i srebro w formach kata, Kacepr Wojciechowski: 2 złota i 1 brąz w formach kata, Oskar Wojciechowski: srebro i brąz w formach kata, Fabian Wołoszyn: 3 srebra w formach kata, Sandra Zimoń: srebro i 2 brązy w formach kata; Jakub Kołosowski: złoto i brąz w kata, Patryk Misala: srebro w formach kata; Przemysław Siwiarski: brąz w kata synchronicznym, Szymon Gaca: brąz w kata synchronicznym, Michał Holona: brąz w kata synchronicznym, Jessica Psota: srebro w foramch kata i złoto w walkach semi kontakt, Mateusz Tkocz: brąz w walkach semi kontakt oraz Michał Krajewski: złoto w walkach mix kumite, brąz w walkach semi kontakt oraz puchar dla najlepszego technika w mix kumite. Poza podium znaleźli się również: Oliwier Biesiadecki, Wiktoria Siwiarska, Natalia Siwiarska, Marta Wołoszyn, Leonard Kozub i Szymon Gołyszny. Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy.