Jakub Kubes poprowadził JKH do wygranej

15.11.2018 13:10 | 0 komentarzy | dud

W meczu 24. kolejki Polskiej Ligi Hokeja na lodzie, JKH GKS Jastrzębie wygrał z MH Automatyką Gdańsk.

Kibice oglądający spotkanie obu drużyn długo czekali na pierwsze trafienie. Dopiero w 27. minucie prowadzenie dla gości dał rosyjski napastnik Jegor Rożkow.

Jednak już po pięciu minutach na tablicy widniał wynik remisowy. Bramkę na 1:1 zdobył obrońca JKH Jakub Kubeš. Taki wynik utrzymał się do końca drugiej tercji. Kluczowe rozstrzygnięcia padły w ostatniej części gry. Skuteczniejsi byli zawodnicy gospodarzy, którzy dwa razy trafili do siatki Automatyki Gdańsk.

Warte odnotowania jest, że przy każdym golu dla JKH brał udział Jakub Kubeš, który poprowadził gospodarzy do wygranej.

Już jutro (16.11) JKH GKS Jastrzębie zagra z Energą Toruń.

JKH GKS Jastrzębie - MH Automatyka Gdańsk 3:1 (0:0, 1:1, 2:0)