Sprawiedliwy remis w Zabrzu

17.11.2018 15:36 | 0 komentarzy | dud

W meczu 16. kolejki piłkarskiej III ligi, rezerwy Górnika Zabrze zremisowały z Pniówkiem Pawłowice Śląskie.

Mecz w Zabrzu zapowiadał się ciekawie, ponieważ obie ekipy wygrały swoje poprzednie dwa mecze.

Sobotnie spotkanie lepiej rozpoczęli gospodarze z Zabrza. Już w 3. minucie Konrad Nowak strzelił gola na 1:0. W kolejnych minutach go glosu zaczęli dochodzić gracze gości. W 33. minucie Dawid Morcinek wyrównał na 1:1. Do końca pierwszej połowy Górnik przycisnął, jednak wynik pozostał bez zmian.

W drugiej połowie raz przewagę osiągali goście, raz gospodarze. Obie drużyny próbowały strzelić drugą bramkę, jednak bramkarze spisywali się bez zarzutu. Mimo kilku sytuacji podbramkowych wynik 1:1 utrzymał się do ostatniego gwizdka.

W ostatnim meczu rundy rezerwy Górnika zagrają z Ruchem Zdzieszowice.

Górnik II Zabrze - Pniówek Pawłowice Śląskie 1:1 (1:1)