Sobota, 19 października 2024

imieniny: Piotra, Pawła, Ziemowita

ROW znów bez wygranej

17.11.2018 16:12 | 0 komentarzy | dud

W meczu 19. kolejki piłkarskiej II ligi, ROW 1964 Rybnik zremisował z Gryfem Wejherowo.

Spotkanie z Gryfem Wejherowo było debiutem trenerskim przed własną publicznością Jacka Trzeciaka. ROW 1964 Rybnik nie wygrał meczu od 30 września, kiedy to pokonał u siebie Ruch Chorzów.

Mecz z Gryfem dobrze ułożył się dla gospodarzy, ponieważ od 23. prowadzili 1:0. Skutecznie rzut karny wykorzystał Jan Janik. Taki wynik utrzymał się do końca pierwszej połowy. W drugiej połowie ROW skutecznie bronił dostępu do swojej bramki. Jednak w ostatnich dziesięciu minutach meczu stracili gola na 1:1. Bramkę dla Gryfu strzelił Oskar Sikorski.

ROW 1964 Rybnik balansuje na granicy strefy spadkowej. W następnym meczu piłkarze z Rybnika zagrają z Górnikiem Łęczna.

ROW 1964 Rybnik - Gryf Wejherowo 1:1 (1:0)