środa, 19 maja 2021

imieniny: Iwa, Piotra, Celestyna

RSS

Biegniemy z pomocą dla pani Ani. Biegnij i TY!

22.11.2018 11:34 | 0 komentarzy | MK

Już w najbliższą sobotę, 24 listopada o godzinie 11.00, wystartuje na Stadionie OSiR w Raciborzu bieg charytatywny dla Anny Wojciechowskiej.

Biegniemy z pomocą dla pani Ani. Biegnij i TY!
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Pani Ania to raciborzanka zmagająca się z chorobą nowotworową, na leczenie której potrzebne są środki finansowe. W pomoc Pani Annie włączyło się bardzo wielu życzliwych ludzi i instytucji. Jedną z akcji dla Pani Ani jest właśnie wspomniany wyżej bieg.

Każdy z uczestników, który pojawi się na starcie będzie mógł sobie wybrać dystans jaki zechce pokonać – od 2300m do prawie 12 km. Wpisowe, w całości przekazane pani Ani, to kwota 20 zł od uczestnika. W tym biegu nie liczy się czas, nie ma też nagród ani medali. Największą nagrodą jest po prostu świadomość niesienia pomocy oraz uśmiech i radość osoby potrzebującej. Na dzień dzisiejszy zgłoszonych do biegu jest ponad 220 osób, ale może nas być więcej.

Serdecznie zapraszamy do zapisów – do piątku 23 listopada przez portal datasport.pl: https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=4344.

Jeśli ktoś nie zdąży można zapisać się jeszcze w sobotę tuż przed biegiem w biurze zawodów.

Organizatorami biegu są: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Raciborzu, Stowarzyszenie na rzecz integracji „Podaj Rękę”, TEB Edukacja Racibórz, Akademia Fitness, Stowarzyszenie Artystyczno-Społeczne „Pracownia Przyszłości”. Partnerem biegu jest firma Decathlon.

Ponadto na profilu FB Stowarzyszenia Artystyczno-Społecznego „Pracownia Przyszłości”  https://www.facebook.com/pracowniaprzyszlosci/ prowadzona jest licytacja wielu pamiątek i gadżetów, z których dochód również zostanie przekazany pani Ani.

Wszystkich, którzy chcą i mogą pomóc bardzo serdecznie zapraszamy do włączenia się w tą akcję!