Czwartek, 25 kwietnia 2024

imieniny: Jarosława, Marka, Elwiry

Kolejne sukcesy zawodników BUSHI Rybnik

26.11.2018 17:09 | 0 komentarzy | dud

W sobotę 17 listopada w Tyczynie odbył się VII Otwarty Puchar Polski Juniorów Polskiej Federacji BUDO i Jiu-Jitsu Karate o Puchar 650-lecia Miasta Tyczyn i 100 lecia odzyskania przez Polskę niepodległości, gdzie zawodnicy Rybnickiego Klubu Sportowego Bushi zdobyli 39 medali i 1 puchar.

Zawodnicy walczyli zarówno w formach kata, kata z bronią, kata synchronicznym jak i w semi kontakcie czy duosystemie. Medale zdobyli:

• Szymon Gaca: srebro i brąz  - duo system i kata synchroniczne,
  • Przemysław Siwiarski: 2 srebra i brąz - duo system, formy kata i kata synchorniczne.

Ponadto Kinga Pająk zdobyła puchar dla najwszechstronniejszej zawodniczki w formach kata w kategorii wiekowej do lat 10. Poza podium znalazł się również Kordian Magiera.