Niedziela, 19 maja 2024

imieniny: Iwa, Piotra, Celestyna

Wysokie i ważne zwycięstwo koszykarek RMKS Rybnik

07.12.2018 12:27 | 0 komentarzy | kozz

Rybniczanki rozegrały mecz zaległej - 5. kolejki spotkań w II lidze. Koszykarki RMKS odniosły ósme zwycięstwo w ósmym meczu.

O jakiej dyscyplinie sportowej najchętniej czytasz na naszym portalu?

Koszykarki RMKS Rybnik okazały się znacznie lepsze w meczu wyjazdowym w Piekarach Śląskich. UKS LA-Basket zdziesiątkowany kontuzjami przegrał z rybniczankami 43:84. Pierwsze kwarta pokazała sporą różnicę pomiędzy gospodyniami, a przyjezdnymi. Drużyna trenera Grzegorza Korzenia wygrała 23:10. Na przerwę powiększyła przewagę do 15 punktów. W trzeciej i czwartej kwarcie przewaga RMKS zdecydowanie wzrosła i ostatecznie lider zapisał zdecydowane zwycięstwo na swoje konto. Najwięcej punktów zdobyła Małgorzata Struzik - 16.

15 grudnia o godz. 18.15 rozpocznie się hit II ligi. RMKS zagra w Katowicach z KU AZS UŚ.

UKS LA-Basket Piekary Śląskie - RMKS Rybnik 43:84 (10:23, 17:19, 9:23, 7:19).

Punkty dla RMKS-u zdobyły: M. Struzik 16 (4x3), M. Gruszka 14, J. Sobota 10, K. Szlachta 9 (1x3), K. Jagła 9 (1x3), W. Ozga (1x3), N. Ponikowska 6, W. Pawlak 5, D. Kukier 4, W. Walocha 4, K. Antas 0, Z. Paradowska 0.