43. mecz barbórkowy wygrali Oldboje Gaszowic [ZDJĘCIA]

08.12.2018 20:05 | 0 komentarzy | tom

W słoneczne sobotnie popołudnie w Piecach tradycyjnie spotkały się drużyny byłych i obecnych piłkarzy Dębu Gaszowice. Była to już 43 edycja meczu barbórkowego. Tym razem lepsi okazali się oldboye. Zapraszamy do galerii zdjęć.

O jakiej dyscyplinie sportowej najchętniej czytasz na naszym portalu?

Po wyjściu na murawę byli i obecni zawodnicy zaśpiewali hymn narodowy oraz uczcili minutą ciszy pamięć zmarłych górników. Chwilę później zabrzmiał pierwszy gwizdek. Obie drużyny sprawnie prowadziły atak na bramkę przeciwnika. W pierwszej połowie drużyna rezerw nie wykorzystała wielu sytuacji w tym rzutu karnego, co poskutkowało wynikiem 2:3 dla oldbojów do przerwy. Druga część spotkania przyniosła kolejne bramki dla obu drużyn. Mecz zakończył się wynikiem 4:4 i o wygranej zadecydowały rzuty karne, które wygrała drużyna oldbojów.

GKS Dąb Gaszowice II - Oldboje Gaszowic 4:4 (2:3) karne 1:2

Bramki: Marcin Sadło, Artur Sapek, Daniel Michalski, Michał Bugdol - Tomasz Sobeczko (Sobek) x2, Adam Bednorz, Tomasz Sobeczko (Ebul)

Karne: Daniel Michalski - Dominik Pluta, Krystian Bednorz.

Gaszowice II: Michał Bugdol - Krzysztof Gwóźdź, Rafał Ochojski, Kamil Ogon, Przemysław Sznajder (goscinnie) - Artur Sapek, Daniel Michalski, Krzysztof Tomaszewski, Marcin Sadło - Mateusz Musioł (goscinnie), Łukasz Gwóźdź.

Oldboje Gaszowic: Grzegorz Cichos - Wiesław Bugdol, Zbigniew Bienia, Zbigniew Bugdol, Henryk Pypec, Tomasz Sobeczko (Ebul), Paweł Bugdol, Dominik Pluta, Adam Bednorz, Krzysztof Janik, Tomasz Sobeczko (Sobek) oraz Krystian Bednorz i Roman Fojcik.

Spotkanie sędziowali: Marcin Szymik, Janusz Syrek, Piotr Niestrój.