Niespodziewana przegrana Sośnicy

09.12.2018 09:11 | 0 komentarzy | epi

W 10. kolejce I ligi piłki ręcznej kobiet SPR Sośnica Gliwice przegrała z KS-em Otmęt Krapkowice

O jakiej dyscyplinie sportowej najchętniej czytasz na naszym portalu?

W meczu u siebie Sośnica Gliwice podejmowała KS Otmęt Krapkowice, drużynę zajmującą ostatnie miejsce w tabeli I ligi. Jednak to przyjezdne od pierwszych minut prezentowały się lepiej, prowadząc po 19 minutach 10:5. Piłkarki z Gliwic odrobiły straty i pierwsza połowa zakończyła się remisem 12:12. Drugą połowę lepiej rozpoczęły gospodynie, prowadząc na początku 15:13, ale w 37 minucie na prowadzenie wyszły zawodniczki z Krapokowic i tego prowadzenia już nie oddały, wygrywając 25:21. Po dziesięciu meczach SPR Sośnica Gliwice zajmuje 5 miejsce w tabeli I ligi, a w kolejnym tygodniu zagra na wyjeździe z liderem, drużyną SPR JKS Jarosław.

SPR Sośnica Gliwice - KS Otmęt Krapkowice 21:25 (12:12)

SPR Sośnica Gliwice: Abramowicz 8, Golec 4, Kostrzewska 3, Krzymińska 2, Walus 2, Frątczak 1, Lesik 1, Pachołek, Walentyńska, Wróbel, Wyrzychowska, Zizulewska, Korbel