Poniedziałek, 20 maja 2024

imieniny: Bazylego, Bernardyna, Bronimira

Diabły zaskoczyły Piasta

09.12.2018 11:29 | 0 komentarzy | dud

W meczu 11. kolejki Ekstraklasy Futsalu, Piast Gliwice przegrał z drużyną Red Devils Chojnice.

O jakiej dyscyplinie sportowej najchętniej czytasz na naszym portalu?

Faworytem spotkania byli gospodarze z Gliwic, którzy pokazywali wysoką formę w ostatnich spotkaniach. Czerwone Diabły z Chojnic przegrały pięć ostatnich spotkań ligowych.

Jednak to goście lepiej rozpoczęli spotkanie, bo już po dwóch minutach objęli prowadzenie. Strzelcem bramki był Andrii Burdiuh. Piast zdołał wyrównać przed przerwą za sprawą Marcina Grzywy. W drugiej połowie kibice spodziewali się dominacji gospodarzy, jednak to goście pokazali większą determinację. Niespodziewanie tylko zawodnicy z Chojnic strzelali bramki w drugiej odsłonie meczu. Ostatecznie "Diabły" wygrały 3:1.

Piast Gliwice zajmuje 9. miejsce w tabeli.

Piast Gliwice – Red Devils Chojnice 1:3 (1:1)