imieniny: Aleksandra, Horacego, Grzegorza

Porażka piłkarek ROW-u Rybnik

09.12.2018 21:06 | 0 komentarzy | epi

W 3. kolejce Ekstraligi TS ROW Rybnik przegrał ze Słomniczanką Słomniki

O jakiej dyscyplinie sportowej najchętniej czytasz na naszym portalu?

Początek spotkania napawał optymizmem. ROW miał trzy świetne sytuacje do zdobycia bramki. W dalszej części meczu piłkarki Słomniczanki doszły do głosu i w 9. minucie wyszły na prowadzenie. Gdy przyjezdne prowadziły 3:0 ROW grał z bramkarką w polu i nadziewał się na kontry. W 39. minucie honorowe trafienie zdobyła Katarzyna Kubik. Mecz zakończył się zwycięstwem Słomniczanki Słomniki 8:1. Wynik mógłby być wyższy, gdyby nie dobra postawa bramkarki Andżeliki Dąbek.

Skład jakim w tym sezonie grają piłkarki ROW-u mocno różni się od mistrzowskiego składu z poprzedniego sezonu. W kolejnym tygodniu TS ROW Rybnik zagra z AZS-em Uniwersytet Jagielloński.

TS ROW Rybnik - Słomniczanka Słomniki 1:8 (0:3)

Bramki: Sobota 34.(samobójcza), Kubik 38. - Pietrzyk 9., Kowal 11., 25., Juszczak 19., Król 31., Szostak 35., Sobolewska 38.

TS ROW Rybnik: Dąbek - Guzik, Botor, Pluta, Szymanowska, Miś, Bzowska, Adamek, Parzych, Garcarczyk, Kubik, Rosek, Sobota