Pierwsze starcie dla NMC Górnika

10.12.2018 08:35 | 0 komentarzy | dud

W ostatnim tegorocznym meczu w PGNiG Superlidze, NMC Górnik Zabrze wygrał z Arką Gdynia.

Początkowe minuty meczu były wyrównane, z minimalną przewagą punktową gości. Górnik większą przewagę zdobył w ostatnich dziesięciu minutach pierwszej połowy. Na przerwę NMC schodził prowadząc 15:9.

Druga odsłona to systematyczne powiększanie przewagi przez gości. Arka nie miała w tym meczu argumentów by choć zbliżyć się punktami do zabrzan. Ciekawostką jest fakt, że żaden z zawodników Górnika nie otrzymał kary w tym spotkaniu. Najlepszymi zawodnikami meczu zostali wybrani: Damian Pawelec (NMC Górnik Zabrze) i Dawid Przysiek (Arka Gdynia).

Oba zespoły już dziś (10.12) spotkają się ponownie. O godzinie 20:00 rozegrają mecz w ramach Pucharu Polski.

Arka Gdynia - NMC Górnik Zabrze 19:31 (9:15)