Żorska Akademia Koszykówki wygrała po wyrównanym meczu

10.12.2018 18:27 | 0 komentarzy | epi

W 8. kolejce koszykarskiej 3 ligi mężczyzn Żorska Akademia Koszykówki wygrała z Miejskim Czeladzkim Klubem Sportowym

Całe spotkanie było bardzo wyrównane. Pierwszą kwartę minimalnie wygrali gospodarze 20:19, jednak to goście z sześciopunktową przewagą schodzili do szatni. Trzecia kwarta zadecydowała o zwycięstwie. Koszykarze Żorskiej Akademii odrobili straty z pierwszej połowy i wyszli na ośmiopunktowe prowadzenie, wygrywając 25:11. W ostatniej kwarcie lepiej zagrali zawodnicy Miejskiego Klubu Sportowego, wygrywając 18:13, co jednak nie wystarczyło do zwycięstwa w meczu.

Najlepiej punktującym zawodnikiem meczu został Bartłomiej Szady, który zdobył 24 punkty.

Żorska Akademia Koszykówki - Miejski Czeladzki Klub Sportowy 74:71 (20:19, 16:23, 25:11, 13:18)

Żorska Akademia Koszykówki: Kacper Wojciechowski 7, Patryk Szołtysek 5, Bartłomiej Szady 24, Paweł Sitek 12, Dawid Trela 7, Dominik Pastuszka, Kacper Czubak 2, Piotr Golc, Jakub Pietrzak, Miłosz Żebrowski 17, Maciej Łatka, Sebastian Michalczuk