Poniedziałek, 6 maja 2024

imieniny: Judyty, Juranda, Benedykty

Trzecia kwarta zadecydowała o zwycięstwie AZS-u

10.12.2018 20:45 | 0 komentarzy | epi

W 8. kolejce koszykarskiej III ligi mężczyzn KŚ AZS Gliwice wygrał z drugą drużyną GTK Gliwice

Derbowe spotkanie w Gliwicach rozpoczęło się od zwycięstwa AZS-u w pierwszej kwarcie 18:13. Koszykarze GTK starali się odrobić straty w kolejnej kwarcie, wygrywając 12:8, do szatni schodzili tylko z jednopunktową stratą. Po przerwie, w trzeciej kwarcie bardzo dobrze zagrali goście zwiększając przewagę po wygranej 29:16. W ostatniej kwarcie, GTK zdobyło 10 punktów więcej od AZU-u, ale nie wystarczyło to do zwycięstwa w meczu. KŚ AZS Gliwice wygrał 62:58.

GTK Gliwice II - KŚ AZS Gliwice 58:62 (13:18, 12:8, 16:29, 17:7)

GTK Gliwice: Michał Podulka 4, Szymon Tobiasz 5, Jacek Nowak, Grzegorz Nowak, Maciej Czachor 8, Szymon Kukuczka 6, Szymon Wąsik 13, Michał Spinczyk 10, Szymon Kusyk 8, Mateusz Poloczek 4

KŚ AZS Gliwice: Mateusz Keler, Wojciech Kuśmierz 12, Sebastian Dukland, Wojciech Wąsowicz 2, Adrian Chroszcz, Jakub Wania 6, Wiktor Kaniewski 7, Mateusz Tobiasz, Bartosz Matysiak 4, Jakub Złotoś, Łukasz Piwowarczyk 16, Kamil Michalik 15