Porażka Olimpii Wodzisław Śląski

16.12.2018 12:57 | 0 komentarzy | epi

W 12. kolejce koszykarskiej I ligi kobiet Olimpia Wodzisław Śląski przegrała z MUKS Chrobry Basket Głuchołazy

Od pierwszych minut spotkania lepiej prezentowały się przyjezdne, które już po 5 minutach gry prowadziły 16:3, a pierwszą kwartę wygrały 33:16. Drugą kwartę lepiej rozpoczęły gospodynie odrabiając w dwie minuty osiem punktów, ale ostatecznie na przerwę schodziły z dwudziestojednopunktową stratą. Trzecia kwarta to dominacja koszykarek z Głuchołaz, który wygrały 26:10. W ostatniej części wodzisławianki wygrały 18:15, ale w całym meczu przegrały 92:58.

Po 11 meczach Olimpia Wodzisław Śląski jest na 8 miejscu w tabeli I ligi grupy B.

Olimpia Wodzisław Śląski - MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 58:92 (16:33, 14:18, 10:26, 18:15)

Olimpia Wodzisław Śląski: Marlena Jurzica, Maria Cichy 6, Justyna Kocon, Marzena Lamczyk, Magdalena Jabłońska 4, Paulina Hnida, Laura Cichy, Katarzyna Pawlik 12, Patrycja Jastrzębska 17, Klaudia Rutkowska 12, Natalia Rusińska 7, Wiktoria Grzegorzek