Czwartek, 25 kwietnia 2024

imieniny: Jarosława, Marka, Elwiry

Ofensywa Racibórz niepokonana u siebie

17.12.2018 10:35 | 0 komentarzy | dud

W meczu 9. kolejki koszykarskiej III ligi mężczyzn, Ofensywa Racibórz wygrała z Żorską Akademią Koszykówki.

Koszykarze Ofensywy Racibórz podtrzymali dobrą passę zwycięstw u siebie. W pięciu dotychczas rozegranych spotkaniach u siebie, zgarnęli komplet punktów.

Pierwsza połowa meczu z Żorską Akademią Koszykówki była bardzo wyrównana i zakończyła się wynikiem remisowym. Losy spotkania rozstrzygnęły się w trzeciej kwarcie. Gospodarze wygrali ją 27:15 i zbudowali bezpieczną przewagę, której nie oddali do końca spotkania. Najwięcej punktów dla gospodarzy zdobył Przemysław Bednarek, 35 punktów. Wśród gości najlepiej punktowali Bartłomiej Szady oraz Patryk Szołtysek, zdobyli po 19 punktów.

Ofensywa zajmuje drugie miejsce w tabeli, ma 17 punktów na swoim koncie. ŻAK Żory zamyka tabelę z dorobkiem 10 punktów.

Ofensywa Racibórz - Żorska Akademia Koszykówki 102:87 (27:24, 22:25, 27:15, 26:23)