Sobota, 21 września 2024

imieniny: Jonasza, Mateusza, Hipolita

Porażka Rafako w meczu "o sześć punktów"

08.01.2019 21:33 | 0 komentarzy | rafbl

Źle rundę rewanżową w rozgrywkach I Ligi Śląskiej w siatkówce rozpoczęli siatkarze raciborskiego Rafako, którzy przegrali w trzech setach wyjazdowe spotkanie w Czechowicach-Dziedzicach, gdzie ich rywalem był sąsiad z ligowej tabeli - miejscowy MKS Winner.

Sobotnie spotkanie rozegrane w ramach 12. kolejki spotkań I Ligi Śląskiej miało wyrównany przebieg, jednak więcej zimnej krwi w wyrównanych końcówkach każdej z partii zachowali zawodnicy gospodarzy. W pierwszym secie miejscowi pokonali raciborzan do 22. Druga odsłona, podobnie jak partia poprzednia zakończyła sie triumfem siatkarzy MKS-u do 22. Trzeci i ostatni set zakończył się zwycięstem siatkarzy z Czechowic-Dziedzic do 21, którzy w meczu sąsiadów z tabeli wygrali z Rafako 3:0 zapisując na swoim koncie bardzo ważne trzy "oczka". MKS po tym meczu awansował na 5. miejsce w ligowej tabeli, natomiast Rafako spadło na miejsce 8.

MKS Winner Czechowice-Dziedzice - KS AZS Rafako Racibórz 3:0 (25:22, 25:22, 25:21)