imieniny: Iwa, Piotra, Celestyna

Wysokie zwycięstwo RMKS Rybnik

07.01.2019 18:41 | 0 komentarzy | epi

W 13 kolejce 2 ligi kobiet RMKS Rybnik wygrał z AZS-em Częstochowa

Koszykarki z Rybnika okazały się zdecydowanie lepsze od zawodniczek z Częstochowy i wygrały 82:42. Już pierwsza kwarta pokazała przewagę gospodyń, które wygrały 27:18. Na przerwę przyjezdne schodziły z 19 punktową stratą. w trzeciej i czwartej kwarcie przewaga RMKS wzrosła i liderki tabeli mogły dopisac kolejne zwycięstwo na swoje konto.

Najwięcej punktów dla gospodyń zdobyła Joanna Sobota, 14 punktów. Wśród gości najlepiej punktowała Agata Kotonowicz, która również zdobyła 14 punktów.

RMKS Rybnik zajmuje pierwsze miejsce w tabeli 2 ligi, ma 21 punktów na swoim koncie.

RMKS Rybnik - AZS Częstochowa 82:42 (27:18, 15:5, 22:8, 18:11)

RMKS Rybnik: Martyna Gruszka 1, Katarzyna Jagła 6, Wioletta Walocha 8, Weronika Pawlak 10, Nikola Ponikowska 17, Zuzanna Paradowska 5, Małgorzata Struzik 6, Natalia Marta Micek 5, Karolina Szlachta 10, Joanna Sobota 14, Vittoria Conte