Czwartek, 25 kwietnia 2024

imieniny: Jarosława, Marka, Elwiry

Świetne widowisko. JKH przegrał w derbach

18.01.2019 13:33 | 0 komentarzy | dud

W meczu 39. kolejki Polskiej Ligi Hokeja, JKH GKS Jastrzębie przegrał z drużyną Tauron KH GKS Katowice.

Hokeiści z Jastrzębia i Katowic stworzyli świetne widowisko. Mecz lepiej zaczęli zawodnicy z Katowic, którzy objęli prowadzenie w 5. minucie meczu. Gospodarze prowadzili grę i to goście przez całe spotkanie gonili wynik.

Najciekawszą częścią gry była trzecia tercja. Hokeiści JKH nie potrafili przełamać defensywy gospodarzy i ostatecznie GKS Katowice wygrał mecz 5:3. Na szczególne wyróżnienie zasłużył bramkarz JKH Ondrej Raszka.

Tauron KH GKS Katowice - JKH GKS Jastrzębie 5:3 (1:0, 1:1, 3:2)