Sobota, 19 października 2024

imieniny: Piotra, Pawła, Ziemowita

ROW przegrał pierwszy sparing

19.01.2019 12:52 | 0 komentarzy | dud

ROW 1964 Rybnik rozegrał pierwszy mecz sparingowy przed startem rundy wiosennej II ligi.

Pierwszym sparingpartnerem piłkarzy z Rybnika było pierwszoligowe Podbeskidzie Bielsko-Biała.

Piłkarze ROW-u nie potrafili się przeciwstawić wyżej notowanemu rywalowi i przegrali to spotkanie 3:0. Podbeskidzie do przerwy prowadziło 2:0, po przerwie dołożyli jedną bramkę. W 54. minucie meczu zawodnik ROW-u nie wykorzystał rzutu karnego.

ROW 1964 Rybnik - Podbeskidzie Bielsko-Biała 0:3 (0:2)

Bramki:

Kacper Kostorz 1, Przemysław Mystkowski 41, Bartosz Jaroch 64

Skład ROW-u 1964:

(I połowa) Kacper Rosa - Jan Janik, Marek Krotofil, Dawid Bober, Szymon Jary, zawodnik testowany, Robert Tkocz, Dominik Zawadzki, Michał Rostkowski, Mateusz Mazurek, Przemysław Brychlik.

(II połowa) Aleksander Łubik - Szymon Jary, Piotr Dudzik, Bartłomiej Polok, zawodnik testowany, Bartosz Kunat, zawodnik testowany, Krzysztof Koch, zawodnik testowany, Damian Koleczko, Mateusz Bukowiec.