Niedziela, 30 czerwca 2024

imieniny: Emilii, Lucyny, Marcjala

Piast dopadł rywala po przerwie [ZDJĘCIA]

20.01.2019 22:19 | 0 komentarzy | adi

Piast Gliwice wygrał z MOKS-em Słoneczny Stok Białystok 3:2, mimo że do przerwy przegrywał.

Goście lepiej weszli w mecz, bo już po kilku minutach gola strzelił Krzysztof Kożuszkiewicz. Na kolejne trafienia trzeba było czekać do końcówki pierwszej połowy. Wyrównał Marcin Grzywa, ale po chwili goście znów prowadzili, bo na listę strzelców wpisał się Adrian Citko.

Początek drugiej połowy był w wykonaniu Piasta znacznie lepszy, bo w kilka minut nie tylko odrobił stratę, ale sam objął prowadzenie. Na 2:2 strzelił Sergio Parra Bonilla, a gola na wagę wygranej zdobył Rafał Franz.

Piast ma tyle samo punktów co MOKS, ale to gliwiczanie dzięki korzystniejszemu bilansowi meczów zajmują dziewiąte miejsce w tabeli.

Piast Gliwice - MOKS Słoneczny Stok Białystok 3:2 (1:2)

Bramki: Marcin Grzywa 18., Sergio Parra Bonilla 22., Rafał Franz 24. - Krzysztof Kożuszkiewicz 4., Adrian Citko 19.