Wtorek, 23 kwietnia 2024

imieniny: Jerzego, Wojciecha, Adalberta

Dobry początek roku SPR Sośnicy Gliwice

22.01.2019 09:57 | 0 komentarzy | dud

W meczu 13. kolejki I ligi piłki ręcznej kobiet, SPR Sośnica Gliwice wygrała z AZS AWF Warszawa.

Szczypiornistki z Gliwic wygrały pierwsze spotkanie rundy rewanżowej z ekipą AZS-u AWF Warszawa.

Pierwszy kwadrans spotkania był bardzo wyrównany i obie ekipy punktowały bardzo równo. Dopiero pod koniec pierwszej połowy Sośnica zdobyła przewagę, której nie oddała do końca pierwszej połowy. Ta część gry zakończyła się wynikiem 14:9.

Zawodniczki z Gliwic bardzo dobrze rozpoczęły drugą część spotkania i zbudowały wysoką przewagę. Dodając do tego dobrą postawę bramkarki, tego dnia nie mogły wypuścić wygranej z rąk. Ostatecznie gospodynie wygrały 25:21.

SPR Sośnica Gliwice - AZS AWF Warszawa 25:21 (14:9)