Sobota, 19 października 2024

imieniny: Piotra, Pawła, Ziemowita

ROW 1964 Rybnik przegrał z trzecioligowcem

23.01.2019 17:48 | 0 komentarzy | dud

Piłkarze z Rybnika przegrali mecz sparingowy z trzecioligowym Podhalem Nowy Targ.

To drugie przegrane spotkanie sparingowe przez piłkarzy ROW-u. Wcześniej lepsza okazała się ekipa Podbeskidzia Bielsko-Biała.

Piłkarze z Rybnika przebywają na zgrupowaniu w Rybniku-Kamieniu. Podczas obozu rozegrają jeszcze jeden sparing, a przeciwnikiem będzie Górnik Zabrze (26 stycznia).

W meczu z Podhalem Nowy Targ jedyną bramkę dla ROW-u zdobył Przemysław Brychlik. Zawodnicy z Rybnika prowadzili do przerwy 1:0, ale w drugiej połowie dali sobie strzelić dwa gole i ostatecznie przegrali 2:1.

ROW 1964 Rybnik - Podhale Nowy Targ 1:2 (1:0)

Bramki:

Przemysław Brychlik 13 - Jarosław Potoniec 58, zawodnik testowany 75

ROW 1964 Rybnik:

(I połowa) Kacper Rosa - Jan Janik, Szymon Jary, zawodnik testowany, Marek Krotofil, Dominik Zawadzki, zawodnik testowany, Mateusz Bukowiec, Mateusz Mazurek, Michał Rostkowski, Przemysław Brychlik.

(II połowa) Aleksander Łubik - Piotr Dudzik, Dawid Bober, Bartłomiej Polok, Paweł Jaroszewski, Radosław Dzierbicki, Bartosz Kunat, Damian Koleczko, Robert Tkocz, zawodnik testowany, Kamil Spratek.