imieniny: Aleksandra, Horacego, Grzegorza

Wysokie zwycięstwo MKKS-u Rybnik

28.01.2019 20:09 | 0 komentarzy | epi

W 12 kolejce 3 ligi koszykówki mężczyzn MKKS Rybnik wygrał z UKS-em MOSM Bytom

MKKS Rybnik nadal nie pokonany w 3 lidze. W sobotnim spotkaniu już przed przerwą uzyskał 42-punktową przewagę nad drużyną z Bytomia, wygrywając pierwszą i drugą kwartę odpowiednio 28:13 i 39:12. W drugiej części spotkania koszykarze z Rybnika wygrali kolejne kwarty i mecz zakończył sie wysokim zwycięstwem 137:58!

Najlepiej punktującym zawodnikiem został Krzysztof Zieliński z MKKS-u, zdobył 19 punktów.

MKKS Rybnik z kompletem zwycięstw lideruje w tabeli III ligi. Kolejny mecz koszykarze zagrają 1 lutego na wyjeździe z Ofensywą Racibórz.

MKKS Rybnik - UKS MOSM Bytom 137:58 (28:13, 39:12, 40:18, 30:15)

MKKS Rybnik: Rafał Koczy 5, Mateusz Rakszawa 2, Tomasz Tomanek 16, Adam Białdyga 18, Krzysztof Zieliński 19, Błażej Sładek 15, Kacper Margiciok 2, Rafał Królikowski 8, Tomasz Czajkowski 8, Łukasz Ochodek 14, Andrzej Mazur 14, Mateusz Mucha 16