MTS Knurów gorszy od Kmicica

30.01.2019 11:11 | 0 komentarzy | kozz

W 12. kolejce II ligi futsalu MTS Knurów przegrał z WLKS Kmicicem Częstochowa 2:6.

Spotkanie rozpoczęło się od wymiany ciosów. Już po pięciu minutach było 2:2. Dla gości strzelali Dawid Gierczak i Alex Bednarek, a dla knurowian Rafał Adamowski i Bartłomiej Flis. Remis utrzymał się do przerwy. Po niej istniała już tylko drużyna gości, która była do bólu skuteczna. Na 3:2 dla Kmicica strzelił Maciej Wolski, na 4:2 Gierczak, strzelając swoją drugą bramkę, a po chwili było już 5:2 po strzale Daniel Przewieźlika. Konfrontację bramką na 6:2 zakończył Patryk Chajduś.

MTS Knurów zajmuje ósme miejsce w tabeli z ośmioma punktami na koncie. Liderem jest Rekord II Bielsko-Biała przed FC 2016 Siemianowice Śląskie i KS Sośnicą Gliwice. Tabelę zamyka GTW Gliwice.

Skład MTS: Maciej Stopa, Damian Kraska, Krzysztof Górka, Bartłomiej Flis, Rafał Adamkowski oraz Adam Dziuba, Kacper Idziaszek i Dariusz Flis. Trener: Damian Kraska.