środa, 29 listopada 2023

imieniny: Błażeja, Saturnina, Fryderyka

RSS

Odra Centrum pokonała klub z Warszawy

30.01.2019 13:32 | 3 komentarze | kozz

W pierwszym spotkaniu kontrolnym zespołu seniorów rozegranym w Rybniku-Kamieniu czwartoligowa Odra Centrum Wodzisław Śląski wygrała 3:1 z dziewiątym zespołem Centralnej Ligi Juniorów Starszych rocznika 2000.

Odra Centrum pokonała klub z Warszawy
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Bramki dla zespołu Bartłomieja Sochy strzelali Tobiasz Wodecki, Marcin Lukoszek i Łukasz Reinhard. - Mecz mimo bardzo trudnych warunków stał na bardzo wysokim poziomie. Młody zespół Varsovii pokazał się z jak najlepszej strony. W ubiegłym sezonie do końca walczył z zespołem Legii Warszawa o tytuł mistrza Polski Juniora Starszego. W naszym zespole pojawiło się kilku wychowanków klubu oraz zawodników testowanych do gry w Odrze. Mimo ubytków kadrowych tej zimy zespół pokazał swój charakter oraz wyższe umiejętności piłkarskie, które potrzebne są do gry w drużynach seniorów - powiedział prezes MKP Odra Centrum Roman Zieliński.

Odra Centrum po bardzo udanym sezonie 2017/18 prezentuje się nieco słabiej w obecnie trwającym. Po rundzie jesiennej zajmuje 10. miejsce w tabeli IV ligi (gr. II). Drużynę w przerwie zimowej opuścił kluczowy zawodnik defensywy Marcin Malinowski, który został grającym trenerem w Unii Turza Śląska.