imieniny: Aleksandra, Horacego, Grzegorza

Dobrze zaczęły, ale przegrały wysoko

04.02.2019 09:33 | 0 komentarzy | adi

MKS AZS UMCS Lublin pokonał MTS Żory 39:25.

Spotkanie ze znacznie wyżej notowanym rywalem zawodniczki MTS-u Żory zaczęły dobrze, bo po trzech minutach prowadziły 2:0 i chociaż gospodynie objęły prowadzenie w ósmej minucie to pierwsza połowa była dosyć wyrównana. Tuż po przerwie drużyna ze Śląska zbliżyła się do rywala na dwa trafienia, ale to było wszystko, na co było stać ekipę z Żor. Miejscowe zaczęły odjeżdżać i na kilkanaście minut przed końcem przewaga lublinianek była już dwucyfrowa. W zespole z Żor najskuteczniejsza okazała się Bożena Pietrzak, która rzuciła 10 bramek. MTS po 13 meczach ma tylko dwa zwycięstwa na koncie i zajmuje 11., przedostatnie miejsce w I lidze.

MKS AZS UMCS Lublin - MTS Żory 39:25 (19:15)

MTS: Pietrzak 10, Kowal 3, Mikosz 3, Moskal 3, Jakóbczyk 2, Romanowska 2, Busk 1, Suda 1, Drozdowska, Justka, Matczak, Redlecka, Stuchlik.