Piątek, 17 maja 2024

imieniny: Sławomira, Paschalisa, Weroniki

MTS ograny przez Bongo

06.02.2019 08:40 | 0 komentarzy | adi

Bongo Krapkowice wygrało z MTS-em Knurów 8:6, mimo że to gospodarze prowadzili do przerwy.

Jako pierwszy na listę strzelców wpisał się zawodnik Bongo Krapkowice, ale to ekipa z Knurowa do przerwy prowadziła dwoma bramkami. Zaliczka jednak nie wystarczyła, by odnieść trzecie zwycięstwo w tym sezonie - goście w drugiej połowie spisali się znacznie lepiej i to oni zwyciężyli. MTS zajmuje ósme miejsce w II lidze futsalu z ośmioma punktami na koncie i wyprzedza tylko LKS Plon Błotnica Strzelecka oraz GTW Gliwice, które swoje spotkanie z tej kolejki rozegrało wcześniej od innych. Gliwiczanie zostali rozgromieni przez Kamionkę Mikołów 2:13. GTW nie ma na koncie ani jednego punktu.

MTS Knurów - Bongo Krapkowice 6:8 (4:2)

Bramki: Maciej Stopa 5., 38., Damian Kraska 9., Rafał Adamkowski 10., Bartłomiej Flis 19. Kacper Pindral (s) 33. - Łukasz Bawoł 4., 27., Mateusz Suchodolski 9., Paweł Nowak 14., 30., Piotr Sobota 16., Tymoteusz Mizielski 29., Jakub Mutke 38.