Poniedziałek, 22 lipca 2024

imieniny: Magdaleny, Bolesławy, Marii

RSS

Klub z Raciborza zaprasza Jana Tomaszewskiego - legendarnego bramkarza

07.02.2019 22:25 | 0 komentarzy | kozz

Uważany za jednego z najlepszych polskich bramkarzy w historii w maju prawdopodobnie przyjedzie do Raciborza - Markowic. Miejscowy LKS 07 zaprosił Jana Tomaszewskiego na turniej dla dzieci im. Huberta Kostki. To może być wspaniały moment do spotkania się tych dwóch legendarnych bramkarzy.

Klub z Raciborza zaprasza Jana Tomaszewskiego - legendarnego bramkarza
fot. laczynaspilka.pl
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Jakie są szanse? Na ten moment duże, aczkolwiek na przeszkodzie może stanąć finał Pucharu Polski. Prezes klubu z Markowic Marek Cyran skontaktował się już z Janem Tomaszewskim w sprawie ewentualnego przyjazdu. Z informacji jakie uzyskaliśmy, pan Jan wybiera się 2 maja na finał Pucharu Polski, który jest rozgrywany w Warszawie na stadionie PGE Narodowy. Turniej w Markowicach z kolei jest zaplanowany na 3 maja. 

71-letni Jan Tomaszewski jest wstępnie na tak i chętnie spotka się z Hubertem Kostką, który jest mieszkańcem Markowic. Działacze LKS 07 Markowic będą mocno myśleć nad tym, jak sprowadzić legendarnego bramkarza na turniej w dzielnicy Raciborza. Byłoby to z pewnością duże wydarzenie dla miejscowych.

Klub z Markowic znany jest z tego, że zaprasza na swoje turnieje legendy piłki nożnej. W minionych latach w Markowicach gościł m.in. Antoni Piechniczek czy Stanisław Oślizło.