Wtorek, 16 kwietnia 2024

imieniny: Bernadetty, Cecyliana, Kseni

GKS Jastrzębie pokonał Foto-Higienę Gać [ZDJĘCIA]

13.02.2019 14:57 | 0 komentarzy | kozz

W środę pierwszoligowiec z Jastrzębia-Zdroju ma w planach dwa mecze sparingowe. Pierwszy z nich w Rybniku-Kamieniu rozstrzygnął na swoją korzyść pokonując trzynastą drużynę trzeciej ligi (gr. III) Foto-Higienę Gać 2:0.

Pierwszą bramkę dla zespołu z Jastrzębia-Zdroju zdobył Dominik Szczęch w 33. minucie pewnie wykonując rzut karny podyktowany za zagranie ręką. Po przerwie podwyższył zawodnik testowany, który głową wykończył dośrodkowanie z rzutu rożnego.

W drugim sparingu GKS Jastrzębie zmierzy się z dziewiątym zespołem II ligi - Skrą Częstochowa. Początek meczu w Rybniku-Kamieniu o godz. 16.45.

GKS Jastrzębie - Foto-Higiena Gać 2:0 (1:0)

Dominik Szczęch 33.-k., zawodnik testowany 61.

GKS Jastrzębie: Hubert Gostomski (46. Grzegorz Drazik) - Patryk Skórecki (61. Oskar Mazurkiewicz), Piotr Pacholski (61. Bartosz Jaroszek), Kacper Kawula (61. Kamil Szymura), Dawid Gojny (61. Dominik Kulawiak), Kamil Jadach, Maciej Spychała (61. Damian Tront), Dawid Chochulski (61. Marek Mróz), Dominik Szczęch (46. Krzysztof Gancarczyk), zawodnik testowany (61. Adam Żak), zawodnik testowany.