Czwartek, 24 czerwca 2021

imieniny: Jana, Danuty, Janiny

RSS

ROW 1964 Rybnik zremisował z pierwszoligowcem

16.02.2019 20:02 | 0 komentarzy | kozz

W Krakowie rozegrano mecz kontrolny pomiędzy miejscową Garbarnią, a ROW-em 1964 Rybnik. Spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem.

ROW 1964 Rybnik zremisował z pierwszoligowcem
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Obie drużyny jesień zakończyły w strefach spadkowych. Garbarnia w I lidze, a ROW w II. Pierwsza połowa meczu w Krakowie to głównie gra w środku pola. ROW stwarzał bardziej klarowne sytuacje, jednak na posterunku za każdym razem była defensywa Garbarni. Pod koniec pierwszej części gry Tomasz Ogar z drużyny gospodarzy świetnie uruchomił Serhija Krykuna, któremu zabrakło niewiele, aby znaleźć się w sytuacji sam na sam z golkiperem z Rybnika.

W drugiej połowie lepiej prezentowała się Garbarnia. Z dystansu uderzył Marek Masiuda, a piłkę z problemami sparował na rzut rożny bramkarz ROW-u. W dalszej części spotkania znakomitym przerzutem popisał się Karol Kostrubała, a w pole karne dośrodkował Grzegorz Gawle. Akcję finalizował Dawid Nowak, jednak piłka odbiła się od słupka i wróciła w pole gry. Podobnie było pod koniec spotkania, gdy po strzale głową Arkadiusz Garzeł ostemplował słupek bramki.

Garbarnia Kraków – ROW Rybnik 0:0

Garbarnia Kraków: Cabaj – Słoma, Wójcik, Lech, Włodyka, Garzeł, Pyciak, Krykun, Kalemba, Ogar, Szywacz oraz Kozioł, Kiebzak, Gawle, D. Nowak, Firlej, Kostrubała, Serafin, Górecki, Piszczek, Masiuda.

ROW Rybnik: Rosa – Janik, Jary, Krotofil, Szkatuła, Wasiluk, Tkocz, Rostkowski, Spratek, Mazurek, Giełażyn oraz Łubik – Jaroszewski, zawodnik testowany, Bober, Polok, Kunat, zawodnik testowany, Zawadzki, Koch, Koleczko, Brychlik (85. Dzierbicki).