Sobota, 2 marca 2024

imieniny: Heleny, Henryka, Halszki

RSS

Odra Centrum na remis z Fortecą Świerklany

17.02.2019 10:03 | 10 komentarzy | kozz

Bezbramkowym remisem zakończyło się rozegrane w Świerklanach spotkanie kontrolne czwartoligowej Odry Centrum Wodzisław Śląski z grającą w klasie okręgowej Fortecą Świerklany.

Odra Centrum na remis z Fortecą Świerklany
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Pierwsza połowa była prowadzona w dobrym tempie przy nieznacznej przewadze optycznej MKP z kilkoma sytuacjami pod bramką gospodarzy. W drugiej połowie gra toczyła się przez większą część spotkania na połowie Fortecy, która próbowała grać z kontry. W bramce świetnie spisywali się obaj bramkarze gospodarzy, którzy uratowali drużynę ze Świerklan od utraty bramki. Momentami mecz robił się bardzo ostry i sędzia zawodów musiał reagować kartkami, co zaskutkowało usunięciem z boiska zawodnika gospodarzy po kolejnym (drugim) faulu. Był to bardzo pożyteczny sparing dla obu zespołów, które za miesiąc rozegrają pierwsze mistrzowskie spotkanie. Trenerzy mogli poddać sprawdzianowi nowych zawodników przymierzanych do gry w obu zespołach.

Skład MKP Odra Centrum: zawodnik testowany, Ł. Reinhard, A. Cichy, (60. Ł. Gajda) M. Lukoszek, (70. J. Malinowski) T. Zieliński, D. Gorzawski, (46. M. Krzyżok), zawodnik testowany, M. Kocztorz, M. Oślizlok, T. Wodecki. Trener: B. Socha.

Forteca Świerklany - Odra Centrum Wodzisław Śląski 0:0

MKP Odra Centrum