Dąb Gaszowice wygrał z liderem klasy okręgowej

17.02.2019 10:26 | 1 komentarz | dud

GKS Dąb Gaszowice wygrał mecz sparingowy z Rymerem Rybnik.

Czwartoligowiec z Gaszowic rozegrał swój trzeci mecz sparingowy w okresie przygotowawczym. Przeciwnikiem był lider klasy okręgowej (2 grupa), Rymer Rybnik.

Wynik spotkania otworzył zawodnik Gaszowic Przemysław Stebel. Po chwili Sebastian Szymura trafił w słupek. Pierwsza połowa zakończyła się remisem 1:1, Rymer wyrównał po golu Semeniuka.

Druga połowa w pełni należała do wyżej notowanej ekipy z Gaszowic. Dąb strzelił trzy bramki, a także zmarnował rzut karny. Rymer odpowiedział jednym trafieniem.

GKS Dąb Gaszowice - KS Rymer Rybnik 4:2 (1:1)

Bramki:

Stebel x2, zawodnik testowany oraz Elias - Semeniuk, Pyszny

GKS Dąb Gaszowice:

1 połowa: Kuczera - zawodnik testowany I, Orzeł, Krzysztof Sikora, Mazur - Szymura, Gołyś, Reguła, Elias, Stebel - Niećko

2 połowa: Lichoń - zawodnik testowany II, zawodnik testowany I, Krzysztof Sikora, Mazur - zawodnik testowany III, zawodnik testowany IV, Reguła (70.Elias), Kamil Sikora, Stebel (67.Szymura) - Szewczyk