imieniny: Ireny, Waldemara, Piusa

Radosny futsal w Bielsku-Białej. MTS przekroczył setkę

19.02.2019 07:51 | 0 komentarzy | adi

MTS Knurów przegrał z rezerwami Rekordu Bielsko-Biała 5:14.

Starcie z liderem II ligi już w pierwszej połowie było jednostronne i zakończyło się wygraną gospodarzy 5:1. Co prawda w pierwszej minucie drugiej części Damian Kraska zdobył dwie bramki dla MTS-u, ale to drugi zespół Rekordu zdecydowanie częściej trafiał do siatki rywali. Aż trzech zawodników zaliczyło w tym spotkaniu hat-tricka, w tym wspomniany piłkarz z Knurowa - Kraska.

MTS po tym meczu jest trzecią drużyną w lidze - obok GTW Gliwice i LKS-u Plon Błotnica Strzelecka - która straciła w całych rozgrywkach ponad 100 bramek (aktualnie 103). Knurowianie zajmują ósme miejsce z ośmioma punktami na koncie.

Rekord II Bielsko-Biała - MTS Knurów 14:5 (5:1)

Bramki: Konrad Jekiełek 5., 19., Piotr Wyroba 7., Marcin Kozina 12., 16., 23., Michał Rycka 25., 26., 33., 38., Dawid Olszowski 32., 35., Patryk Miłoń 32., Michał Groń 35. - Marcin Kozina 15. (s), Damian Kraska 21., 21., 30., Kacper Idziaszek 28.