Niedziela, 5 grudnia 2021

imieniny: Saby, Kryspiny, Wilmy

RSS

Nowy napastnik GKS Jastrzębie

20.02.2019 16:15 | 0 komentarzy | kozz

Nowym zawodnikiem GKS-u Jastrzębie został 25-letni napastnik, Jakub Wróbel, który w rundzie jesiennej Fortuna 1 Ligi reprezentował barwy Garbarni Kraków.

Nowy napastnik GKS Jastrzębie
fot. GKS Jastrzębie
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Jakub Wróbel jest wychowankiem Unii Tarnów. Oprócz zespołu z Tarnowa występował także w MLKS-ie Żabno, Siarce Tarnobrzeg, Radomiaku Radom, Bruk-Becie Termalica Nieciecza i przez ostatnie pół sezonu w Garbarni Kraków, do której był wypożyczony z Radomiaka Radom. Dla krakowskiego zespołu zdobył w tym sezonie 5 bramek w 14 występach w Fortuna 1 Lidze. Ma też na swoim koncie 12 występów na szczeblu ekstraklasy w barwach Bruk-Betu.

- Jakub jest w drużynie od niedawna, więc może minąć troszkę czasu, kiedy pozna nasz styl gry i to, czego może się spodziewać po kolegach z drużyny. Na pewno jest to zawodnik bardzo dynamiczny, bardzo dobrze gra głową. Potrafi wyjść na pozycję. W sparingu z Górnikiem pokazał się w kilku akcjach z dobrej strony. Na pewno zwiększy rywalizację w ataku, bo po kontuzji Łukasza Krakowczyka zostaliśmy z dwójką napastników. Nie mogliśmy ryzykować pozostania tylko z tą dwójką, stąd pomysł z Kubą i miejmy nadzieję, że to wypali – mówi o nowym zawodniku trener GKS-u, Jarosław Skrobacz.

Kuba podpisał z GKS-em kontrakt obowiązujący do 30 czerwca 2020 roku i będzie występował z numerem 12 na koszulce.