środa, 27 października 2021

imieniny: Iwony, Sabiny, Wincentego

RSS

Na pomoc Łukaszowi Wali podczas 8. Memoriału Czesława Fojcika

20.02.2019 20:07 | 0 komentarzy | kozz

W hali sportowej w Żorach przy Folwareckiej 10 odbędzie się otwarty turniej siatkówki mężczyzn - 8. Memoriał Czesława Fojcika.

Na pomoc Łukaszowi Wali podczas 8. Memoriału Czesława Fojcika
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Memoriał ma na celu uhonorować wybitnego siatkarza i trenera Czesława Fojcika, a przy okazji spełnić formę imprezy charytatywnej.

Drużyny mogą się zgłaszać do 26 lutego (wpisowe 150 zł od drużyny, płatne w dniu imprezy). Zgłoszenia przyjmowane są przez Tadeusza Bonka pod numerem telefonu 603 770 779 lub e-mail tados2@o2.pl

W trakcie memoriału odbędzie się akcja charytatywna Fundacji "Pomocna Dłoń Po Wypadku". Podczas imprezy odbędzie się licytacja pamiątek sportowych, z której pieniądze (wraz z wpisowym) będą przeznaczone na pomoc w leczeniu Łukasz Wali, rybnickiego zawodnika judo, medalisty Mistrzostw Polski i Europy, który w 2018 roku uległ wypadkowi samochodowemu, doznając uszkodzenia kręgosłupa. Organizatorzy zachęcają do przekazywania pamiątek sportowych na licytację.

Wśród licytowanych rzeczy znajdują się m.in. oficjalna piłka z Mistrzostw Świata 2018 i koszulka reprezentacyjna siatkarza ZAKSY Aleksandra Śliwki z podpisem, koszulka meczowa siatkarza Lukasa Kampy z autografami oraz koszulka meczowa Bartosza Slisza, piłkarza Zagłębia Lubin, również z autografami zespołu.