Niedziela, 29 września 2024

imieniny: Michała, Michaliny, Gabriela

Postraszyli Piasta, ale obyło się bez dogrywki

21.02.2019 10:09 | 0 komentarzy | adi

Piast Gliwice wygrał na wyjeździe z Gredar Futsal Team Brzeg 3:2 i awansował do ćwierćfinału Pucharu Polski.

Piast pojechał na pucharowy pojedynek osłabiony brakiem Michała Grecza, Przemysława Dewuckiego i Marcina Grzywy. Mimo to, do przerwy śląski zespół zdołał wbić trzy gole i pewnie prowadził. W drugiej części jednak to gospodarze przeważali i zbliżyli się do gości na jedną bramkę. Drugie ich trafienie miało jednak miejsce na dwie sekundy przed końcem pojedynku, więc nie było już czasu na doprowadzenie do dogrywki. Na szczęście dla Piasta, który w niedzielę zmierzy się z Pogonią 04 Szczecin w meczu ligowym.

Gredar Futsal Team Brzeg - Piast Gliwice 2:3 (0:3)

Bramki dla Piasta: Kamil Kucharski (s), Sebastian Szadurski, Sergio Parra

Piast: Michał Widuch, Maciej Rozmus - Marek Bugański, Jose Gutierrez Pepo, Sergio Parra, Mateusz Omylak, Rafał Franz, Dominik Śmiałkowski, Douglas Ferreira, Sebastian Szadurski.