Kamczyk i Jaszek pomogły w wygranej z Hiszpanią

01.03.2019 19:48 | 0 komentarzy | dud

Reprezentacja Polski kobiet wygrała pierwszy mecz podczas turnieju Algarve Cup.

Przeciwnikiem polskiej reprezentacji była drużyna Hiszpanii. Polki bardzo dobrze rozpoczeły spotkanie, ponieważ już po 34. minutach prowadziły 2:0. Bramki zdobyły Paulina Dudek oraz Patrycja Balcerzak.

Wynik w drugiej połowie meczu ustaliła Ewa Pajor, która w 50. minucie strzeliła trzecią bramkę. W barwach Polski wystąpiły dwie zawodniczki z naszego regionu: Ewelina Kamczyk i Dżesika Jaszek.

Drugie spotkanie w ramach Algarve Cup zostanie rozegrane 4 marca, godz. 18.00, Polki zagrają z Holenderkami. Ostatni mecz odbędzie się 6 marca i zdecyduje on o końcowym miejscu w turnieju towarzyskim.

Polska - Hiszpania 3:0 (2:0)