imieniny: Katarzyny, Mariana, Lilii

Badia mógł dać wygraną, remis Piasta w Krakowie

03.03.2019 08:33 | 0 komentarzy | adi

Piast Gliwice zremisował w sparingu z Hutnikiem Kraków 2:2.

W meczu z III-ligowcem - co oczywiste - zabrakło głównych aktorów spotkania Piasta ze Śląskiem Wrocław. Wszystkie bramki padły w drugiej połowie, a po stronie gliwiczan na listę strzelców wpisali się Paweł Tomczyk i Michał Rakowiecki. Jeszcze przy stanie 1:0 dla śląskiej drużyny, Gerard Badia nie wykorzystał rzutu karnego. Chwilę później gospodarze wyrównali. Kolejne bramki padły w samej końcówce, a Hutnik doprowadził do stanu 2:2 po rzucie karnym w ostatniej minucie.

Hutnik Kraków - Piast Gliwice 2:2 (0:0)

Bramki: Krzysztof Świątek 65., 90. (k) - Paweł Tomczyk 53., Michał Rakowiecki 88.

Hutnik: Mateusz Zając (46. Kacper Chorążka) - Tomasz Jaklik, Mariusz Bienias, Patryk Kołodziej, Bartosz Tetych (81. Przemysław Antoniak) - Kamil Sobala (77. Konrad Bukowczan), Mateusz Reczulski (46. Piotr Świątko), Dariusz Gawęcki (81. Filip Handzlik), Krzysztof Świątek - Błażej Radwanek (46. Grzegorz Marszalik), Mateusz Kotwica (46. Wiktor Nowak).

Piast: Karol Dybowski (77. Michał Bodys) - Remigiusz Borkała (31. Karol Stanek), Uroš Korun (81. Michał Rakowiecki), Damian Byrtek, Tomasz Mokwa -  Aleksander Jagiełło (81. Mateusz Broda), Patryk Sokołowski, Tomasz Jodłowiec (37. Wojciech Kamiński), Mateusz Mak (72. Remigiusz Borkała) - Gerard Badía, Paweł Tomczyk (72. Kacper Marcinkowski).