Piątek, 26 kwietnia 2024

imieniny: Marzeny, Klaudiusza, Marceliny

Odra Centrum wysoko wygrała sparing z Płomieniem Połomia

05.03.2019 09:36 | 2 komentarze | kozz

W towarzyskim spotkaniu dwóch czwartoligowców powiatu wodzisławskiego lepiej zaprezentowała się MKP Odra Centrum wygrywając z Płomieniem Połomia 5:0.

Bramki dla Odry zdobyli Tobiasz Wodecki, Marcin Oślizlok, Tomasz Zieliński, Saturo Gokita oraz Kajetan Florkowski. W dwóch przypadkach gospodarze - Odra Centrum - trafiali futbolówką w słupek. Zespoły po raz pierwszy w tym roku wystąpiły na trawiastej murawie. MKP już do przerwy zdobył dwie bramki, chociaż goście również stworzyli sobie dwie groźne sytuacje pod bramką gospodarzy. Po przerwie zespół Bartłomieja Sochy zdominował drużynę gości zdobywając kolejne bramki po mocnych uderzeniach Tomasza Zielińskiego oraz Saturo Gokity. Piątego gola po ładnej akcji całej drużyny strzelił Kajetan Florkowski. Przed wodzisławskim zespołem został jeszcze jeden mecz kontrolny, a już 17 marca o godzinie 15.30 w meczu inauguracyjnym rundy wiosennej sezonu 2018/19 podejmować będzie drużynę Spójni Landek. W zespole MKP Odra zabrakło Marcina Lukoszka oraz leczącego od dłuższego czas kontuzję barku Bartłomieja Sikorskiego.

Odra Centrum - Płomień Połomia 5:0 (2:0)

Wodecki, Oślizlok, Zieliński, Gokita, Florkowski.