Czwartek, 25 kwietnia 2024

imieniny: Jarosława, Marka, Elwiry

Przegrana piłkarek Startu Pietrowice Wielkie

17.03.2019 13:21 | 0 komentarzy | epi

W 14. kolejce II ligi piłki ręcznej kobiet UKS Start Pietrowice Wielkie przegrał z LZS-em Tor Dobrzeń Wielki

Spotkanie w Dobrzeniu Wielkim lepiej rozpoczęły piłkarki z Pietrowic, które po pierwszych minutach gry prowadziły. Dopiero w 20. minucie gospodynie odrobiły straty i doprowadziły do remisu 9:9. Pierwsza połowa zakończyła się nieznaczną przewagą bramkową piłkarek Tor-u, 13:11. Po zmianie stron gospodynie zwiększyły prowadzenie, w 40. minucie prowadząc dziewięcioma bramkami. Ostatni kwadrans spotkania to gra punkt za punkt obu drużyn, zawodniczki z Pietrowic nie odrobiły strat i przegrały 28:18.

UKS Start Pietrowice Wielki jest na przedostatnim miejscu w tabeli II ligi. W najbliższy piątek zagra na hali Rafako z MKS-em Start Michałkowice.

LZS Tor Dobrzeń Wielki - UKS Start Pietrowice Wielkie 28:18 (13:11)

UKS Start Pietrowice Wielkie: Steuer Marta 5, Malinowska Weronika 4, Gabryel Nicole 2, Poznańska Sandra 2, Plutka Karolina 1, Chmielewska Nicole 1, Gotzmann Klara 1, Bugdoll Karolina 1, Kowalewska Sandra 1, Podsiadło Agata, Posmyk Nikolina, Krawczyńska Klaudia, Kalinowska Karolina, Jokel Sandra. Trener: Wieczorek Joachim