Piątek, 1 marca 2024

imieniny: Antoniego, Radosława, Albina

RSS

UKS Jedynka Rybnik przegrał na zakończenie sezonu

17.03.2019 22:58 | 0 komentarzy | rafbl

Porażka w trzech setach zakończyły ostatnie ligowe spotkanie w rozgrywkach I Ligi Śląskiej Kobiet siatkarki UKS-u Jedynki Rybnik. W sobotę w wyjazdowym meczu w Katowicach żadnych szans nie dał im miejscowy UKS Sokół `43. Rybniczanki zakończyły sezon na ostatnim miejscu w ligowej tabeli.

UKS Jedynka Rybnik przegrał na zakończenie sezonu
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Rybniczanki na sobotnie spotkanie udały się w zaledwie sześcioosobowym składzie. W premierowej odsłonie, która od początku przebiegała pod dyktando gospodyń siatkarki Jedynki przegrały bardzo wysoko do 12. Niewiele lepiej podopieczne trenera Piotra Ptaszyńskiego zaprezentowały się w partii drugiej, którą przegrały do 14. Trzecia partia była w pełni kontrolowana przez wyraźnie lepsze tego dnia w każdym elemencie siatkarskiego rzemiosła katowiczanki, które triumfowały pewnie do 12, a w całym spotkaniu.

Dla rybniczanek było to ostatnie spotkanie w rozgrywkach I Ligi Śląskiej Kobiet. Rybniczanki z 7 punktami i bilansem dwóch zwycięstw i dwudziestu porażek zajęły ostatnie miejsce w gronie dwunastu zespołów.

UKS Sokół `43 Katowice - UKS Jedynka Erbud Rybnik 3:0 (25:12, 25:14, 25:12)

Sokół: Rusek, Włosek, Piłat, Olesińska, Skowrońska, Komorowska oraz Piegsa (libero), Słomiany (libero), Klosa, Prus, Kramarz, Bryl

Jedynka: Prudel, Kuligowska, Płaszczyńska, Kwaśny, Krzystała, Koterla