Wtorek, 7 maja 2024

imieniny: Gustawy, Ludmiły, Sawy

Slisz i Skóraś pomogli ograć Japonię

21.03.2019 19:35 | 0 komentarzy | adi

Reprezentacja Polski do lat 20 wygrała w Łodzi z Japonią 4:1. Grali zawodnicy z naszego regionu Bartosz Slisz i Michał Skóraś.

Mecz towarzyski rozegrano w Łodzi. Pochodzący z Rybnika Bartosz Slisz grał od pierwszej do ostatniej minuty, z kolei jastrzębianin Michał Skóraś znalazł się w wyjściowej "11", ale w 59. minucie zmienił go Jakub Bednarczyk. Co ciekawe, po zakończeniu spotkania... rozegrano serię rzutów karnych, w których również lepsi okazali się 5:4 - Polacy, a jedną z bramek zdobył Slisz.

Polska 4-1 Japonia 4:1 (1:1)

Bramki: Szota 28., Makowski 68., Bednarczyk 72, Łyszczarz 82. - Saitō 35.

Polska: Miłosz Mleczko - Serafin Szota, Sebastian Walukiewicz,  Jan Sobociński, Adrian Stanilewicz - Tymoteusz Puchacz (84. Kacper Kostorz), Tomasz Makowski (71. Adrian Benedyczak), Bartosz Slisz, Mateusz Bogusz (59. Adrian Łyszczarz), Michał Skóraś (59. Jakub Bednarczyk) - Dominik Steczyk (84. Dominik Sokół).