Forteca Świerklany wygrała z Lubomią

24.03.2019 18:55 | 2 komentarze | AgaKa

Choć po pierwszej połowie meczu Silesia Lubomia prowadziła, ostatecznie to Forteca Świerklany świętowała zwycięstwo.

W pierwszej połowie niedzielnego spotkania w Świerklanach padł tylko jeden gol, którego w 18. minucie dla Lubomii strzelił Kamil Brzoska. Druga połowa meczu była dużo bardziej zacięta. Forteca szybko wyrównała na 1:1 po celnym strzale Tomasza Steleblaka w 49. minucie. Trzy minuty później Bartłomiej Socha strzelił drugą bramkę dla Lubomii. Forteca wyrównała na 2:2 w 63. minucie po kolejnym celnym strzale Steleblaka. Zwycięskiego gola dla Świerklan strzelił w 83. minucie Tomasz Zmuda.

LKS Forteca Świerklany - LKS Silesia Lubomia 3:2 (0:1)

Bramki: Tomasz Steleblak (49', 63') Tomasz Zmuda (83') - Kamil Brzoska (18') Bartłomiej Socha (52')

LKS Foteca Świerklany: Radosław Kalisz, Tomasz Juraszek (Szymon Gałecki 43'), Tomasz Kocerba, Paweł Sudoł, Łukasz Staniek, Kamil Gorzała, Adrian Kopacz, Maciej Kasprzak (Karol Mrowiec 85'), Damian Getler, Tomasz Zmuda (Patryk Wita 87'), Tomasz Steleblak (Mikołaj Blaut 87')

LKS Silesia Lubomia: Kamil Sobieraj, Kamil Biły, Jakub Kopel, Wojciech Chłapek, Adrian Kamczyk, Dawid Nepelski, Kacper Szweda (Mateusz Kondziołka 46'), Marcin Pawłowski, Bartłomiej Socha (Mateusz Adamczyk 71'), Marcin Szymiczek, Kamil Brzoska

Sędziowie: Wojciech Rafalski, Dawid Woliński, Adam Adamus

Żółte kartki: Szymiczek (Lubomia), Sudoł (Forteca), Staniek (Forteca)