W meczu ligi juniorek kobiet SWD Wodzisław Śląski wygrał ze Ślęzą Wrocław.

SWD Wodzisław Śląski - Ślęza Wrocław 3-1 (2-1)

SWD: Dominika Komajda - Zuzanna Karwowska (Kinga Przeciszewska), Katarzyna Jaszek, Sonia Nierychło, Zuzia Przeciszewska (Gabriela Niemiec) - Katarzyna Psota (Aleksandra Szołucha), Paulina Zawadzka (Oliwia Kąsek), Roksana Kryspin (Aleksandra Szypuła) - Katja Skupień, Roksana Gulec - Nicole Jendrzejczyk

Bramki w SWD: 2 x Roksana Gulec, 1 x Katja Skupień

Ślęza Wrocław: Emilia Osowiecka, Zuzanna Dobies, Oliwia Szewczyk, Zuzanna Kogutek, Zuzanna Frączkiewicz, Natalia Jaremkiewicz, Gabriela Igałowicz, Katarzyna Gaber, Wiktoria Tyza, Zuzanna Rabenda, Karina Kruk

Pewne zwycięstwo drużyny w drugim meczu ligi juniorek. Początek był nerwowy, bo padła bramka na 1-0 dla Ślęzy, strzał z dalekiej odległości zaskoczył bramkarkę. Dosyć długo SWD układało sobie grę by wypracować sytuacje bramkowe. Dopiero wspaniałe zagranie Roksany Gulec do wbiegającej w pole karne Katji Skupień, która uderzyła z pierwszej piłki, przyniosło remis. W końcówce pierwszej połowy niesamowitym rajdem popisała się Nicole Jendrzejczyk, która ograła trzy obrończynie Ślęzy i z wydawałoby się pozycji niemożliwej dośrodkowała do Roksany Gulec, która strzeliła gola głową.

W drugiej połowie grające znakomite spotkanie piłkarki Ślęzy nieco opadły z sił i przewaga SWD była już dużo większa. Ale trafić udało się tylko raz. Po faulu na Katji Skupień fenomenalnym strzałem pod poprzeczkę popisała się Roksana Gulec.