Sukces wychowanków MOW Rudy

27.03.2019 10:27 | 0 komentarzy | dud

W sobotę 23 marca w Jaworzu odbyły się zawody sportowe, których celem było wyłonienie najlepszej drużyny piłkarskiej z danego regionu Polski.

W turnieju brali udział wychowankowie z czterech placówek: MOW Rudy, MOW Podzamcze, MOW Jaworze, MOW Kuźnia Raciborska. Wychowankowie MOW Rudy zwyciężyli w turnieju.

Oto wyniki ekipy MOW Rudy:

• MOW Rudy- MOW Podzamcze 7:1
  • MOW Rudy- MOW Kuznia Raciborska 5:1
  • MOW Rudy- MOW Jaworze 1:1

Na koniec imprezy zostały wręczone puchary i dyplomy dla zwycięskich drużyn oraz nagrodzeni zostali: król strzelców, najlepszy bramkarz i najlepiej zapowiadający się zawodnik.

Najlepszy bramkarz oraz zawodnik turnieju reprezentowali Młodzieżowy Ośrodek wychowawczy w Rudach. Najlepszym bramkarzem został Wojciech Nowicki, a najlepszym zawodnikiem turnieju Marcin Kasiarz.

Finał Mistrzostw Polski Młodzieżowych Ośrodków Wychowawczych odbędzie się w dniach 13-14 kwietnia w Borowiu, gdzie spotkają się zwycięskie ekipy z sześciu regionów Polski.

Drużynę przygotowali Kacper Kubiczak i Sebastian Okulicki.