środa, 19 maja 2021

imieniny: Iwa, Piotra, Celestyna

RSS

KARUZELA TRANSFEROWA – zima 2019 (część 2)

28.03.2019 12:46 | 0 komentarzy | (ak)

Bieżący materiał zawiera sporo ciekawych informacji o piłkarzach, którzy dokonali zmian barw klubowych w drużynach raciborskiej i rybnickiej A klasie.

KARUZELA TRANSFEROWA – zima 2019 (część 2)
Mateusz Trzęsiński został piłkarzem drużyny LKS Pawłów, którą trenuje jego ojciec Tomasz Trzęsiński
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

A klasa (Podokręg Racibórz)

LKS Tworków

Przybyli: Seweryn Kozik (Górnik Radlin), Roman Bindacz (Chałupki), Michał Latoń (Owsiszcze), Mateusz Sitnik, Mateusz Goral i Szymon Duda (wolni zawodnicy).

Ubyli: Adrian Studniczek (Przyszłość Rogów), Łukasz Tolpa (Stal Kuźnia Raciborska), Patryk Twaróg (Zgoda Zawada Książęca).

LKS Studzienna

Przybyli: Marcin Gomołka (Górnik Pszów), Denis Abramczyk (wznowił treningi).

Ubyli: Dawid Prekaniak (nie wznowił treningów).

KS 1905 Krzanowice

Przybyli: nikt.

Ubyli: Sebastian Herber (kontuzja).

LKS Pawłów

Przybyli: Szymon Trzeciakowski (Nędza), Mateusz Trzęsiński (Rafako Racibórz).

Ubyli: Mateusz Pientka (Unia Racibórz), Łukasz Haras (kontuzja), Mateusz Młot i Marcin Rusin (nie wznowili treningów).

LKS Start Pietrowice Wielkie

Przybyli: Mateusz Okrent (z drużyny juniorów).

Ubyli: Paweł Przybyła (Gamów).

KS Stal Kuźnia Raciborska

Przybyli: Józef Teresiak (trener), Łukasz Tolpa (Tworków), Tomasz Mentelski (wolny zawodnik).

Ubyli: Jacek Jakoniuk (trener), Aleksander Lach (Zgoda Zawada Książęca), Michał Tumula (wyjazd za granicę), Rafał Żymełka, Dawid Copija, Mateusz Grzesik, Samuel Malinowski, Daniel Gławenda, Jakub Kotucz i Robert Telma (nie wznowili treningów).

LKS Buk Rudy

Przybyli: Michał Wilczek (wznowił treningi), Jakub Jureczko (z drużyny juniorów).

Ubyli: Grzegorz Moric i Jakub Preiniger (kontuzje).

LKS Czarni Nowa Wieś

Przybyli: Patryk Knura (Nędza), Andrzej Topa (Kamień), Krzysztof Moczygemba (wolny zawodnik), Dariusz Cieślak i Sławomir Zielonka (wznowili treningi).

Ubyli: Łukasz Herman (Naprzód Zawada), Bartosz Ochyj i Radosław Malejka (nie wznowili treningów).

LKS Płomień Kobyla

Przybyli: Paweł Kałuża (Brzezie), Łukasz Smuda (wolny zawodnik).

Ubyli: Patryk Szyra (Pietraszyn).

LKS Brzezie

Przybyli: Andrzej Strachota (wznowił treningi).

Ubyli: Paweł Kałuża (Płomień Kobyla), Krystian Bugdoł (nie wznowił treningów).

TS Górnik Pszów

Przybyli: Zbigniew Grasman (Naprzód Syrynia), Mateusz Rączka (Polonia Marklowice), Bogusław Drobny (Kornowac), Łukasz Kocot (wolny zawodnik), Michał Kabut (wznowił treningi).

Ubyli: Marcin Gomołka (Studzienna), Jarosław Lach i Mateusz Kołat (Naprzód Zawada), Patryk Romanowski (kontuzja).

LKS Raszczyce

Przybyli: Krzysztof Polczyk (trener), Jakub Kowalczyk (Unia Racibórz), Jan Depta (Zgoda Zawada Książęca), Patryk Kornas (wolny zawodnik), Rafał Fojcik (wznowił treningi).

Ubyli: Roman Kowalczyk (trener), Łukasz Behrendt (kontuzja).

LKS Zgoda Zawada Książęca

Przybyli: Jacek Trzeciak (Naprzód Borucin), Ramon Durczok (Zameczek Czernica), Patryk Twaróg (Tworków), Aleksander Lach (Stal Kuźnia Raciborska), Jan Gomułka i Damian Tkocz (wolni zawodnicy), Artur Chroboczek i Adam Baron (wznowili treningi).

Ubyli: Jan Depta (Raszczyce), Przemysław Pilinko (nie wznowił treningów).

LKS Lyski

Przybyli: Sebastian Urbaś (trener), Przemysław Kuczera (Naprzód Rydułtowy), Mateusz Czernij (Zwonowice), Michał Gwioździk (Rymer Rybnik II), Jarosław Sznajder (wznowił treningi), Aleksander Pakura i Wojciech Burda (z drużyny juniorów).

Ubyli: Tomasz Sobeczko (trener), Łukasz Wojaczek (Zwonowice), Bartosz Tytko (nie wznowił treningów).

LKS Chałupki

Przybyli: Michał Gabor (Krzyżanowice), Nikolas Chalkidis i Josef Foltyn (Bospor Bohumín), Radovan Gorniak (Sokol Dolní Lutyně), Lukas Kurusta (Detmarovice).

Ubyli: Roman Bindacz (Tworków), Marek Korytowski (Inter Krostoszowice).

LKS Naprzód 46 Zawada

Przybyli: Dariusz Kowacz (trener), Paweł Parzych (Polonia Marklowice), Szymon Kowacz (Silesia Lubomia), Łukasz Herman (Czarni Nowa Wieś), Jarosław Lach i Mateusz Kołat (Górnik Pszów), Patryk Ochwat (Odra Nieboczowy), Rafał Materzok (Wypoczynek Buków), Zenon Rogoś (Strzelec Rzuchów), Radosław Pradelok (Wratislavia Wrocław), Adrian Skoczylas (Odra Centrum Wodzisław Śląski – z drużyny juniorów), Artur Błędowski (wolny zawodnik), Mateusz Iwaniuk (wznowił treningi).

Ubyli: Krzysztof Wierzbicki (trener), Dawid Lubas (Polonia Marklowice), Mateusz Bugla (Przyszłość Rogów), Łukasz Wuwer (Gwiazda Skrzyszów), Michał Biczysko (Polonia Niewiadom), Adrian Dzierżenga (Naprzód Czyżowice II), Marcin Grzonka (Rozwój Bełsznica), Michał Pukowiec (Groszmal Opole), Arkadiusz Bugla, Rafał Elsner, Michał Kretek i Krzysztof Zieliński (nie wznowili treningów).