Piątek, 3 maja 2024

imieniny: Marii, Aleksandra, Stanisława

Piast przegrał na koniec rundy zasadniczej

31.03.2019 09:33 | 0 komentarzy | dud

W ostatnim meczu rundy zasadniczej Ekstraklasy Futsalu, Piast Gliwice przegrał z Orłem Jelcz-Laskowice.

Przed rozpoczęciem spotkania obie ekipy miały taką samą liczbę punktów. Już wcześniej zespoły zagwarantowały sobie grę w grupie mistrzowskiej.

Sobotnie spotkanie rozstrzygnęło się już w pierwszej połowie spotkania, kiedy to Orzeł wyszedł na prowadzenie 3:0. Druga połowa rozpoczęła się od ataków Piasta, jednak defensywa gospodarzy spisywała się bez zarzutów. Orzeł w pełni kontrolował wynik spotkania i ostatecznie wynik z pierwszej połowy nie uległ zmianie.

Piast Gliwice zakończył rundę zasadniczą na szóstym miejscu.

Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice – Piast Gliwice 3:0 (3:0)