środa, 8 maja 2024

imieniny: Stanisława, Lizy, Dezyderii

MTS Knurów przegrywa w Sosnowcu

01.04.2019 17:53 | 0 komentarzy | epi

W 12. kolejce III ligi piłki nożnej kobiet MTS Knurów przegrał z KKS Czarni II Sosnowiec

Na inaugurację rundy wiosennej MTS Knurow rozegrał wyjazdowy mecz z drugą drużyną Czarni Sosnowiec. Gospodynie po 18. minutach gry prowadziły 2:0, ale przed przerwą MTS odrobił straty i pierwsza połowa meczu zakonczyła się remisem 2:2. W drugiej części lepsze okazały się zawodniczki z Sosnowca, które zdobyły trzy bramki i wygrały 5:3. MTS Knurów po 12 kolejkach zajmuje ostatnie miejsce w tabeli III ligi.

KKS Czarni II Sosnowiec - MTS Knurów 5:3 (2:2)

Bramki: Paulina Czechowska 10., 47., Daria Długokęcka 18., 67., 79. - Gabriela Pytel 40., Katarzyna Pyka 40+1., 55.

MTS Knurów: Kapol, Czekała, Kula, Pałac (Gumieniak), Czech, Włochowicz (Fliszkiewicz), Glapa, Karwot (Maciaś), Słupik (Laubach), Pytel (Lenard), Pyka