W Rudach najlepsi są Oldboje [ZDJĘCIA]

02.04.2019 17:47 | 0 komentarzy | adi

Drużyna Oldboje wygrała finał V edycji Rudzkiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej Pięcioosobowej.

Do rozgrywek przystąpiło sześć drużyn. Niestety ich przebieg pokrzyżował silny wiatr, który uszkodził zadaszone boisko przy MOW Rudy. Z tego powodu rozegrano tylko dwie kolejki i finał.

W grupie A rywalizowały zespoły: Cyganeria, N.A.P.B. i FC Kolonia. W dwóch kolejkach najwięcej punktów zdobyła trzecia z wymienionych drużyn. W grupie B grały: MOW Kuźnia Raciborska, Gamma Team i Oldboje. Dwa ostatnie zespoły w dwóch kolejkach zdobyły tyle samo punktów, ale do finału awansowali Oldboje.

Finał między Oldbojami a FC Kolonia był bardzo wyrównany. W regulaminowym czasie gry padł wynik 2:2, zwycięzcy nie wyłoniła także dogrywka, dlatego o wygranej musiały zadecydować rzuty karne. W nich lepsi okazali się Oldboje.

Wyniki finałów V edycji Rudzkiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej Pięcioosobowej

Mecz o 5. miejsce: CYGANERIA - MOW KUŹNIA RACIBORSKA 6:4

Mecz o 3. miejsce: N.A.P.B. - GAMMA TEAM 4:3

Mecz o 1. miejsce: FC KOLONIA - OLDBOJE 2:2, dogrywka 0:0, rzuty karne wygrywają OLDBOJE